HAKKIMIZDA

HidroDizayn, Temiz Su ve Atıksu Arıtma Teknolojileri ile yardımcı endüstriyel tesisler ve tesisat mühendisliği alanlarında yurt içinde ve dışında, proje, danışmanlık ve taahhüt hizmetleri vermektedir.

1990 yılından bu güne kadar edindiği bilgi ve tecrübe ile, faaliyet konularında uzman kadrosu ve çözüm ortakları ile, başta Enerji Santralları olmak üzere, Gıda, İlaç, Kimya, Kağıt, Demir-Çelik, Otomotiv, Tekstil, Elektronik ve diğer sanayi kuruluşlarının, proses, içme/kullanma suyu ve atıksu arıtma tesisi ihtiyaçlarını karşılayan teknolojik projeler üretmektedir. Dünyada uygulanmakta olan en son teknolojileri uygulayarak geliştirdiği projeleri ile hizmet verdiği müşterilerine etkin mühendislik ve taahhüt hizmetleri sunmaktadır.

HidroDizayn, sanayi işletmelerinin yanı sıra, turizm, kaplıca ve sağlık kuruluşları ile  tüm sosyal tesislerin, sağlıklı içme ve kullanma suyu, ziraat ve hayvancılık işletmelerinin sulama suyu ihtiyaçlarına çözüm getiren proje ve ekipmanlar üretmekte, Atıksu Arıtma ve tekrar kullanımı gibi geri dönüşüm projeleri ile birlikte kombine çözümler sunmaktadır.

HidroDizayn, sahip olduğu nitelikleri ile Temizsu ve Atıksu Arıtma Sistemleri alanında, dinamik ve esnek çalışma modelleri ile gerçekleştirdiği Güvenilir projeler ve vermekte olduğu Garantili mühendislik ve taahhüt hizmetleri ile sanayimize ve sosyal yaşamımıza, katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.